KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13475146

nr 1347 5146

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, stadsmotiv, 17x33 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 september 2020
kl 18:05:35

14/9 17:56:40 1      Vinnande bud